Дача та город

Зробив запас Кока-коли, вона мій незамінний помічник в моєму городі проти боротьби з шкідниками. Ділюся своїми простими методами

Шановні читачі, вітаю Вас на моєму авторському каналі. Підготував для Вас цікаву статтю.Приємного прочитання!Кока-колу, як виявилося, можна не тільки вживати всередину.

Цей напій може відмінно допомогти в городі, наприклад позбутися від шкідників. Не будемо зараз сперечатися про її користь або шкоду, а поговоримо про ті корисні властивості, які допоможуть легко і дешево позбутися від шкідників на наших городах. Я постійно роблю запас Кока-коли, вона мій незамінний помічник в моєму городі.

Кока-кола проти попелиці і муравьевСостав цієї газованої води відмінно справляється з попелиць і мурахами. З-за того, що вона дуже солодка, комахи просто приклеїти до рослини і перестануть харчуватися їм. Ортофосфорна кислота дуже шкідлива для хітинового покриву комах.

Щоб приготувати розчин для обприскування я змішую 2 літра газованої води і 7 літрів води. Перед приготуванням струшую пляшку кока-коли, щоб вийшов вуглекислий газ, роблю це акуратно. Далі обробляю плодові дерева і чагарники, часто протягом 1-2 тижнів.

Якщо шкідників занадто багато, то зменшують об’єм води до 5 літрів. Не обприскую рослини, коли вони формують суцвіття. Також я дуже акуратний з молодими листям: концентрований розчин може погано на них вплинути.

Не надто ефективним може бути розчин в позбавленні від мурах. Більш дієвий спосіб вигнати їх з ділянки – залити колу в мурашник.Кока-кола проти слимаків та улитокНаливаю колу у кілька невеликих ємностей і ставлю їх в заздалегідь викопані поглиблення.

Солодкий запах приманює слимаків, але після того, як приступлять до частування, вони загинуть від ортофосфорної кислоти.Вони залазять в приготовлену мною ємність, але вилізти вже не зможуть. Після чого, просто прибираю їх і роблю нові пастки.

Солодкий аромат приваблює також жуків, метеликів та інших паразитів. Замінити колу можна пивом, соком, сиропом або заграв компотом.Сподіваюся, мої поради виявилися для Вас корисними.
Не забувайте ставити лайки і підписатися на мій канал, щоб не пропускати виходи свіжих статей.Всім гарного врожаю!

Related posts

Leave a Comment