Спорт та краса

Як швидше накачати прес? Силовий метод.

До тренувань преса зазвичай у всіх особливий підхід. На відміну від інших м’язів, прес найчастіше тренують на велику кількість повторень. І рідко хто його качає в силовому стилі.

Прийнято вважати, що прес складається з повільних м’язових волокон, і його тренінг повинен бути на витривалість. А між тим він дуже добре відгукується на силову роботу.Кубики преса для багатьох є мрією, адже це не тільки красиво і естетично.

Але також і корисно. Адже міцний прес береже від появи гриж під час виконання важких вправ.Варто спробувати альтернативний варіант – адже можливо, що силовий метод і є ключ до вашого успіху в тренуваннях преса.

Джерело: https://unsplash.comТак як силовий метод передбачає збільшення робочих ваг в якості прогресії навантаження, то і вправи підібрані за таким принципом. Іншими словами всякий раз, коли на тренуванні навантаження для преса буде достатньою, вправа буде ускладнюватися і робитися з великими зусиллями.

А при адаптації до нової навантаженні кубики преса будуть рости.Основні особливості тренування преса в силовому стилі.3-5 робочих підходів.

Відпочинок між підходами буде дорівнює від 1,5 до 2,5 минутДиапазон повторень 8-15 разів до відмови.Частота тренувань 1 раз в 5 днів.Програма тренувань.

Роллер.Перша вправа з арсеналу радянських гімнастів. Його по праву можна вважати базовим вправою для преса.

Досить складна вправа, якщо ви робите його в перші, то варто починати з вихідного положення – стоячи на колінах. Потрібно відкотити ролик , тримаючи його руками, наскільки це можливо, а потім повернутися у вихідне положення. Буде краще, якщо ролик в кінцевому стані буде впиратися в стіну, наприклад.

Потрібно виконати 3 підходи по 8-15 повторень з відпочинком до двох з половиною хвилин між підходами.В якості прогресії навантаження, у цій вправі буде виступати збільшення амплітуди. Тобто, якщо спочатку ви виконували з колін, потім стоячи – з ніг , і на кожному тренуванні збільшуючи амплітуду все далі, поки не навчилися розтягуватися повністю.

Якщо потрібно ускладнити вправу далі, то можна збільшити кількість підходів, або прив’язати до ручок ролика гумову стрічку і тягнути до себе ролик, розтягуючи стрічку.Скручування в блоці.Вправа простіше, але вимагає концентрації на працюючій м’язом.

Необхідно стати спиною до блокового тренажеру, взяти ручку у вигляді канатів, і тримаючи її у шиї виконувати скручування. Потрібно зробити 4 підходи на 10 – 15 повторень з відпочинком до двох хвилин між підходами.У цій вправі як збільшення навантаження будуть виступати блоки.

Додаючи плити в тренажері від тренування до тренування – прес ставатиме сильніше.Скручування на римському стільці з додатковою вагою.Скручування одне з найбільш класичних вправ на прес.

В цьому випадку воно виконується з додатковою вагою, у його ролі може виступати млинець від штанги або гантель. Хорошим навантаженням буде виконати цю вправу на 12-15 повторень у 4-5 підходах з перервою півтори – дві хвилини. У цій вправі як збільшення навантаження можна використовувати блін поважче.

Звичайно не обов’язково копіювати всю програму, ви можете використовувати найбільш вам сподобалися вправи. Або додати кожне по одному на ваші тренувальні дні. У будь-якому разі сподіваюся, що інформація буде вам корисною.
Я дякую вам за увагу і бажаю вам всього самого доброго і міцного здоров’я! Буду радий, вашої підписки на канал, а так само вашу думку в коментарях.Рекомендую також прочитати: Ефективний тренінг преса! Кубики! Улюблена тренування ПРЕСА будинку!

Related posts

Leave a Comment