Батьківство в радість

Як працюючій мамі зберегти близькість з дитиною

Мої читачки, молоді мами часто ставлять в коментарях питання «Як працюючій мамі зберегти близькість зі своєю дитиною?» Особливо якщо тато укопытил вдалину і треба утримувати сім’ю, дати дитині освіту, рівень життя і все це сама. У таких ситуаціях почуття провини накриває лавиною і розмазує тонким шаром за ландшафту. Поставте будь ласка лайк, це дуже допомагає моєму блогу!⠀Отже, у вас від сили пара годин дому: вранці відводите в сад, ввечері зустрічаєте, а стан такий, що в пору лягти і померти.

Не до ігор і мімімі з ребенышем. Як бути?⠀Використовуємо правило 3-х хвилин⏱!⏰При будь-якій зустрічі з дитиною: прокинувся, зустрічаєте з садка-школи, повернулися з магазину – перші три хвилини вашого спілкування вся увага повинна бути на дитину!⏰Радо зустрічаємо, сідаємо на рівень очей дитини, обіймаємо, цілуємо, посміхаємося і слухаємо, що малявке є сказати;⏰Ніяких телефонів в руках, ніякого нав’язування, про що говорити і що робити в цей момент. Три хвилини ви належите дитині повністю!⠀Зрозуміло, що 3 хвилини – умовно.

Бажання дитини поговорити не вимикається по таймеру і через три хвилини не варто відправляти дитину в ігнор. Принцип в тому, що скільки б не було: 3-10-60 хвилин, ви повинні бути з дитиною по максимуму.⠀Тоді маленький буде впевнений, що ви його любите, що він для вас важливий, буде розуміти, що його слухають і як і коли прийти до вас зі своїми проблемами та новинами.
Повірте, в екстремальних умовах навіть три хвилини краще, ніж вічно заклопотана, усунута мати, яка вистачає малого за руку і роздратовано вимагає поквапитися.⠀А скільки часу ви проводите зі своєю дитиною так, щоб він був упевнений, що ви зараз ТІЛЬКИ для нього? Кожен коментар допомагає моєму блогу жити!⠀Photo: Григорій Степанов

Related posts

Leave a Comment