Дача та город

Як облагородити запущений шматок землі?

У мене велика ділянка – 33 сотки. На одній половині розбитий город, десь посаджені дерева, де квіти, але все якось корявенько, хочеться все привести в порядок.Вирішила я облагородити шматочок землі біля будинку.

Там був просто распаханный земельну клаптик і три старі грядки на ньому, обкладені шматками старого шиферу. Їх я не буду прибирати, хоч вони і псують вигляд, але зате там я посадила залишки кабачків і капусти.Подекуди на цій ділянці вийшов, незібраний, торішній часник.

Чесно кажучи, шкода було витягувати, я його відгородила стрічковим бордюром, вийшла фігурна клумба. На наступний рік посаджу в цю клумбу полуницю. А по середині, я викопала грядочку під ягоди і так само відгородила стрічковим бордюром (дуже зручна штука, я вам скажу.

)Колесо послужить мені службу. Я посаджу в нього хрін, а то він зростав у мене в траві і чоловік постійно його скошував. Поруч плетінка для м’яти.

А по краю цієї ділянки я зробила дві грядки і посадила настурцію та кормові буряки для своїх кізок.Ось такий маленький діляночку вийшов.З Вами була Ганна і “Диво городня”.

Підписуйтесь на канал “Диво городня”, підтримайте канал лайком (Вам не складно, а мені приємно) і не забувайте писати коментарі – будемо спілкуватися)))Так само підписуйтесь на канал “У селі все ОКей” (канал про села, домашніх вихованців і сільських рецептах”Почитайте ще статті на моєму каналі:Калерія – квітка.Посаджу на ділянці каштаныРазмножение туї живцями.Рятую капусту від гусениць.

Укуси мошки.. Набряк.

.. Перша допомога.
.

Related posts

Leave a Comment