Батьківство в радість

Я зрозуміла свою маму, коли зросла

Моя мама в дитинстві ніколи не пила воду з однієї пляшки зі мною. Відмінно пам’ятаю, як вона брала пляшку, секунду дивилася на неї, морщилася і прибирала в рюкзак. Мені це було дивно і незрозуміло.

 Зазвичай мій дворічний син п’є зі своєї багаторазової пляшки. Днями ми забули її дома і чоловік купив у магазині іншу. Син їв пиріг з яйцем, потім попив і простягнув пляшку мені.

Вся зваж — на дні…

Я піднесла її до обличчя, глянула і побачила те, що все моє дитинство бачила мама — каламутну суспензію з шматочками плаваючою всередині їжі. Пити перехотілося моментально.Ще мама розповідала, що якось у дитинстві побачила у своєї мами чорні круглі синці на руках.

Виявилося, що я кусала бабусю, а бабуся терпіла і нічого не говорила мамі.Днями я побачила синці на руках у свекрухи. Запитала, звідки вони, і свекруха відповіла щось невиразне.

А потім я побачила, як молодший син кусає бабу за руки. Я говорю: що ви! не давайте йому! лайте! А вона відповіла словами моєї бабусі: «Так нехай кусає..

. У нього ж зубки лізуть. Йому так легше, а мені зовсім не боляче!» Зубки, як у мишеняти В пам’яті — багато таких моментів, які розкриваються через роки.

Ось ми з мамою йдемо в гості, я ледве плентаюся, зупиняючись на кожному розі і задаючи мільйони запитань. Ми запізнюємося, але мама стоїть і чекає. Ось уже я йду в гості з дітьми.

Молодший скандалить, він погано засинає на вулиці, старший ледве плентається і тицяє пальцем у кожен кущ: що це? А ось це? Я з титанічним зусиллям спокійно відповідаю, і ми повільно йдемо до мети.Часто я чую мамині інтонації і мамині слова у власному голосі. Часто застаю себе в схожих ситуаціях.
Все повторюється. Ми дивимося на своє відображення у власних дітях і розуміємо батьків тільки через роки. #мама в декреті #мами #мамине щастя #мамині будні #мама #мама і малюк #мама і дитина #мама і син #батьки #родина

Related posts

Leave a Comment