Хвороби

Хворі нирки: симптоми, які не можна ігнорувати

Нирки – один із самих головних органів, які підтримують життєдіяльність людини. Саме тому так важливо їх здоров’я. І, якщо трапляються збої в роботі цього парного органу, треба їх вчасно помітити і вчасно звернутися за кваліфікованою медичною допомогою.

Однак, якщо ознаки, що вказують на хворобу нирок в самому початку хворобливого процесу? Так, є. Які? Давайте розбиратися.1.

Зміна кольору сечі з жовтого, скажімо, коричневий, рожевий або червоний відтінок, якщо це не пов’язано з вживанням в їжу фарбувальних продуктів (буряків, ягід, пр). 2. Піна в сечі, якщо тільки це не викликане її (сечі) сильним напором.

Такий симптом говорить про присутність білка і токсичних речовин, що може бути спровоковано збоєм фільтраційної ниркової функції.3. Каламутна сеча.

Вона може свідчити про каменях в нирках, а також про зневодненні. Останнє вирішується збільшенням добової дози рідини, перше – походом до лікаря.4.

Поперекові болю. Важливо не переплутати ниркові біль з болями в поперековому відділі хребта. Інакше можна запустити серйозну хворобу.

Тому, не вдаючись у подробиці самостійно, в будь-якому випадку звертайтеся до лікаря.5. Хронічна втома, слабкість.

Нирки продукують гормон еритропоетин, що регулює утворення еритроцитів. Коли з-за збоїв в роботі органу даного гормону виробляється мало, розвивається анемія. Але спочатку з’являються тільки слабкість, та постійне відчуття втоми.

6. Головний біль, запаморочення. Це означає, що заважають нормальній роботі мозку токсини.

А вони накопичуються в організмі як раз із-за порушення ниркової функціональності.7. Нудота, блювання.

Це можливо із-за того, що нирки не справляються з виведенням шкідливих речовин.8. Часте сечовипускання.

Справа може бути або інфекції органу, або в його нездатності підтримувати баланс рідини, або в утворенні каменів у нирках. 9. Набряки (частіше на ногах та/або навколо очей), які з’являються з-за того, що рідина затримується в тканинах.

Коли вони – постійна проблема, справа точно в нирковому нездоров’я.10. Підвищення AD.

Нирки – одні з складових гормональної системи людини. І, коли вони дають збій, можливий напад гіпертонії.11.

Зміна t тіла. При ниркових захворюваннях температура або піднімається (що свідчить про початок запального процесу), або різко падає, викликаючи озноб (що є ознакою анемії). Хочете знати більше про медицину? Не забудьте підтримати наш канал в сервісі Яндекс.

Дзен лайком та підпискою. Це мотивує нас публікувати більше цікавих матеріалів. Також ви зможете оперативно дізнаватися про нові публікаціях.

Related posts

Leave a Comment