Спорт та краса

Хто переможе у бійці: «качок» або «боєць»

Сьогодні ми відвернемося від обговорення серйозних тем, і поговоримо про щось відверненому. Питання «хто переможе у бійці: качок або боєць?», не дивлячись на позірну на перший погляд, абсурдність, виникає у людей дуже часто. Особисто мені нерідко ставили такі запитання навіть у житті.

А якщо ви зайдете на будь-який спортивний інтернет-форум, то ви без праці знайдете відповідну гілку обговорення.Відразу скажу, що в моєму уявному експерименті не буде враховуватися психологічний аспект. Так, звичайно, тренується боєць в загальному випадку буде мати перевагу у конфлікті за рахунок своєї психологічної підготовки і готовності застосовувати силу.

Однак ситуації і люди бувають різні, тому даний аспект краще опустити.Зображення з пошуку Google з відкритою ліцензією на использованиеНу що ж, давайте спробуємо поміркувати про цьому питанні, якщо ця тема дійсно когось хвилює. По-перше, хочеться відразу сказати: при інших рівних тренований боєць, що займається практично будь-яким бойовим мистецтвом, без праці зможе перемогти у силовому конфлікті з будь-якою людиною, що не мають таких навичок.

При цьому не має значення, який обсяг м’язової маси має ця людина. Якщо він не має хоча б елементарних навичок захисту і нападу — у нього просто немає шансів. Ситуація набагато складніше, якщо розглядати протистояння бійця, який виступає в легких вагах і бодібілдера, атлета 90+ кг, має хоча б початкові навички.

В такому випадку дійсно дуже багато чого може вирішити маса. Проте різниця у вазі повинна бути дійсно істотною. І то, навіть в такому випадку мова не йде про те, що бодібілдер буде мати 100% перевагу.

Мова не йде взагалі про будь-яку перевагу. Просто ситуація в таких випадках стає менш однозначно. Зображення з пошуку Google з відкритою ліцензією на использованиеИзображение з пошуку Google з відкритою ліцензією на использованиеТем не менш, в будь-якому разі слід розуміти, що перевага бійців колосальне.

Треба просто враховувати, що бодібілдинг — це робота над формою, над досконалістю вашого тіла. Пауерліфтинг — спорт, який розвиває силу людини. Але рукопашний бій — це не просто прикладання сили до певної точки.

В першу чергу, це техніка, вироблена роками.Саме тому сам по собі питання, хто переможе в такій сутичці безглуздий. Це приблизно теж саме, що порівняти двох людей, що займаються абсолютно різними видами спорту, при цьому на полі одного з них.
Якщо Вам сподобалася ця стаття, підписатися на мій блог і поставте лайк! Так Ви дуже допоможете його розвитку.Висловіть і свою думку в коментарях до цієї статті!

Related posts

Leave a Comment