Дача та город

Хроніки городика 2020. Справ мало, багато фотографій

Випуск 19 (5 липня)Липень прийшов і приніс спеку. Повний рюкзак спеки, дві сумки, і навіть в кишенях трохи приніс. Тепер її в достатку: в 9 ранку – 26 градусів, у п’ять вечора – всі 40.

Ми плавимся від спеки, а рослини тільки гарнішими, їм це спопеляюче сонце на користь.Традиційний вид сверхуОгород поставлений на паузу, але не через спеку, а тому що особливих справ більше немає. Не люблю цей період, коли все росте практично без твоєї участі, і залишається тільки збирати урожай.

Крім припасів сушених, варених, мочених, кожен рік я роблю припаси кольорові і яскраві – багато фотографую в будь-яку вільну хвилину. Так я створюю мій персональний банк спогадів для холодної зими. Ходімо зі мною в город, пофотографируем, заодно я вам все покажу.

Почали зав’язуватися огірочки, кабачки. Ніжними, милими квітами радує момордика. Повним дивом виявився їхній аромат – тонкий, жасминовий.

Відійти від неї неможливо, до чого чудово пахне!1 of 2Цветочки невеликі, всього пару сантиметрів диаметреВ цибулевих грядках дружно зацвітають волошка і календула, щороку саджу їх разом. Це корисно і красиво. Залишилося дві-три тижні, і цибулю пора прибирати.

Милий василекЗацвела картопля, триває моя картопляна гонка. Що можна сказати на сьогоднішній момент: різниці між бульбами пророщених на світлі і в темряві немає ніякої. Два рядочки, як два брати-близнюки, не відрізняються.

А раз картопля цвіте, значить наближається другий етап експерименту: скоро половину кущів я пригну, як вважається, для збільшення врожаю. Подивимося-подивимося..

.А у сусідів за парканом колишеться море квітучого картофеляНекоторые справи все-таки треба робити. Пора підв’язати помідори, обірвати біля кущів нижні листя і пасинки.

Закінчивши цю процедуру усе зібране (і листя і пасинки) я обов’язково спалюю. Ні в жодному разі, ні в якості мульчі, ні в компост їх не використовую – захищаю свою ділянку від хвороб. А ось зола від спалювання бадилля йде в справу!1 of 3Любимый жанр “було-стало”.

Гортайте вбік, побачите, що получилосьА що ягоди? Майже досягла вишня, червона і чорна смородина, але хіба вони зрівняються з ароматною малиною! Ось вже чого чекаємо з нетерпінням…

1 of 3Ненадолго зупинимося біля квітника. У цьому році він задумувався в лимонно-бардівської гамою в основному. Мило виглядало б зараз поєднання петуній, левового зіву і колеус, але у мене раптово розцвів яскраво-синій великоквіткова дельфініум.

Насеялся він у цьому місці сам: такий примхливий, протестуючий опозиціонер на клумбі. 1 of 4Безумно гарний,але зовсім невідповідний Сьогодні, 5-го липня за народним календарем Ульянин день. Вважалося, що в цю дату можна дізнатися, якою буде урожай хліба і льону, а ще зустріти свою справжню любов.

Особисто я вірю, що її можна зустріти в будь-який день)) Але все-таки, якщо ви поки в самоті, то озирніться уважніше, може бути, ваша друга половинка зовсім поруч.P.S.

Як добре, що город ненадовго звільнив мене від турбот, адже неждано-негадано довелося переключиться на домашні справи. Сталася аварія (ви тільки не смійтеся), у мене в ванній ..

.впала стеля. Ну не цілком, штукатурка обвалилася, слава богу нікого не було в той момент поруч.

Загалом, ремонт…
Впору разом зі статтями про огородик #вспоминаяолете2020 починати рубрику “Хроніки будиночка”.

Related posts

Leave a Comment