Дача та город

Вистачить тягати бруд з городу: розповідаю, як мені вдається повертатися в чистій взуття після роботи на городі

Робота з городом — це велика відповідальність. Її не можна кинути на підлогу шляху через незначний труднощів. У сильну посуху доводиться рятувати свої рослини від високих температур, тягаючи відра з водою.

А після дощів огородник змушений працювати не в найкращих умовах. Земля перетворюється у в’язку бруд, що сильно налипає на взуття.Раніше я постійно поверталася з городу в брудних тапках.

Нерви були на межі. Як не старайся обходити бруд, все одно в неї вступаєш. Вона прилипає до підошви немов клей.

Вишкрібати бруд з взуття не найприємніше заняття. Тому, тапки в такому вигляді можуть простояти у мене кілька тижнів.Але пару років тому сусідка підказала мені дуже цікавий лайфхак.

Виявляється, взуття можна очистити за пару хвилин. І при цьому, не докладаючи особливих зусиль.Вистачить тягати бруд з городу! Простий лайфхак економить багато часу та значно полегшує життя городника.

Після роботи на дачі хочеться гарненько відпочити, а не витрачати час на чищення взуття. Поки відмиєш налиплу землю, там вже й додому пора їхати! Я неймовірно вдячна сусідці за її диво метод. З ним я повертаюся додому тільки в чистому взутті.

Отже, настав час розкрити вам маленьку хитрість. Щоб очистити взуття, я беру два килимка з салону автомобіля. Перед тим як піти в город, наливаю в них невелика кількість води.

Ставлю килимки біля входу в будинок і спокійно йду трудиться на город.Після роботи на ділянці відразу стаю на один килимок і починаю змивати бруд. Свіжа земля швидко відстає від взуття.

Ніяких зайвих зусиль при цьому докладати не потрібно. Коли основна частина землі змилася, я стаю на другий килимок. Таким чином можна “закріпити” результат.

І все, на виході ви отримуєте абсолютно чисту взуття. Я була просто здивована, що можна так просто позбутися від бруду.Очищати взуття в килимках дуже зручно.

Вони в мене мають ребристу поверхню, яка дуже легко видаляє налиплу землю з підошов.Чистота, так і тільки після очищення я виливаю воду з килимків. Промиваю водою і ховаю в сараї.

Як добре, що чоловік не викинув килимки від старого автомобіля. Коли-то вони просто лежали без діла. А тепер я знайшла їм просто відмінне застосування!Рекомендую вам обов’язково спробувати цей метод у себе на городі.
У сезон сильних дощів він буде просто незамінний! Якщо стаття була Вам корисна – ставте палець вгору і підписуйтесь на канал!

Related posts

Leave a Comment