Батьківство в радість

– Віддай гроші, – сказала мама. – Мені потрібніше

pinterest.ru з обработкойРита.Після невдалого спілкування з батьком, я вирішила більше не шукати з ним зустрічей.

Якщо б папа хотів спілкуватися, то сам знайшов би мене.На що я розраховувала, шпионя за ним? Не знаю. Сподівалася, він буде радий мене бачити.

Мамі я не стала нічого говорити, інакше скандалу не уникнути. Вона назвала мене невдячною, забула мати і думаючої про зрадника батька. Так було завжди, якщо я намагалася дізнатися щось про тата.

Через кілька днів я побачила у дворі знайому машину. Тато сидів за кермом, він був один. Спочатку я хотіла образитися, і не підходити.

Але потім зрозуміла, що папа приїхав сюди заради мене.Я підійшла до машини, тато відкрив мені пасажирські двері. Відчувала я себе незатишно, не знала, що говорити, адже тільки років його не бачила.

  Батько запитав про мої успіхи в школі. Чому дорослі завжди про навчання запитують? Невже вони не розуміють, що в житті дитини є більш важливі речі, ніж школа.Але тато не здогадався про це запитати, його більше цікавило, куди я планую поступати.

А де мене приймуть, з моїми то трійками. Але цього я йому не сказала, збрехала, що піду вчитися на дизайнера. Мені завжди подобалася гарний одяг.

Далі розмова не клеїлася.- Я хотів тобі щось привезти, – нарешті сказав батько, – але не знав, що ти любиш. Тому, візьми.

– і він простягнув мені кілька грошових купюр. – Купи собі, що хочеш.Я взяла гроші, вперше дісталися мені просто так – без випрошування у мами, і не за «спілкування» з хлопцями.

– Мені пора, – промовив тато. Я кивнула і вийшла з машини, так і продовжуючи тримати в руці гроші.В цей момент я почула злий крик, і обернувшись, побачила маму, яка летіла до мене.

 – Ах ти, шалава, – летіло з маминих уст в мою адресу, – з мужиками в машинах сидиш, та ще і гроші від них береш.Підлітаючи до мене, мама була готова звалити на мене всю свою злість, але в цей момент тато вийшов з машини і подивився на неї. Мама ошелешено відсахнулася.

 – Гриша? – промовила вона, і швидко отямившись, продовжила. – Що тобі треба? Навіщо з’явився до нас?- Не до вас, а до Риті, – відповів батько, якого очевидно напружувала вся ця ситуація. Мамин крик привернув увагу половини вулиці.

– Про дочки згадав? Що ж у тебе сталося, що ти приїхав, – огризалася мама.- Не твоє діло. – відповів батько, сів у машину і газонув так, що з-під коліс полетів гравій.

– Віддай мені, – сказала мама, простягаючи руку до грошей, які мені дав батько.- Не дам, тато сказав купити, що я захочу. – відповіла я, ховаючи руку за спину і лаючи себе за те, що не встигла покласти гроші в кишеню.

– Невдячна! – крикнула мама. – Я тебе виростила, ні копійки аліментів не отримала, а вона грошей для матері шкодує.Я розвернулася і швидко пішла геть.

Вирішивши, що сьогодні ж куплю собі нові речі. Мама все одно буде лаятися. А якщо я з грошима додому прийду, то ще й відбере їх.

Тікаючи з нашого двору, я помітила, що стоїть біля під’їзду Настю, яка в усі очі дивилася на мене.Продовження НачалоМнение психолога:Тут ми бачимо класичний приклад жінки, скривдженої пішов на чоловіка, і із-за цього забороняє дитині бачиться з батьком. Таким чином вона хоче покарати колишнього чоловіка, але карає дочка.

Спілкування з другим батьком зводитися в ранг зради і присікається.Вирішити цю ситуацію може психотерапія для матері або сама дитина, коли виросте і буде приймати рішення. Але, у другому випадку, час для створення повноцінних дитячо-батьківських відносин з другим батьком буде вже втрачено.

Related posts

Leave a Comment