Спорт та краса

ВАРТО ВІДПОЧИВАТИ ВІД ТРЕНУВАНЬ НАТУРАЛЬНОМУ АТЛЕТУ

Друзі, всім привіт! Коли я тільки починав тренуватися “ходило” думка про те, що в літній період потрібно обов’язково відпочивати від тренувань, щоб всі функції організму відновлювалися після важких зимових тренувальних днів. Але чи так це насправді? Природно, в літній період тренувальний процес я не припиняв і замість тренажерного залу виконував вправи на турніках. Насправді міф про перерви в тренуваннях був придуманий атлетами, які використовують фарм.

препарати для набору м’язової маси і моменти відпочинку від “хімії”, також роблять перерви і в тренуваннях, або займаються в легкому режимі, щоб привести свій організм в норму. Природно навантаження на весь організм у цілому в “натурала і хіміка” абсолютно різна. Натуральному атлету немає необхідності робити перерви в тренуваннях, так як рівень анаболічних гормонів завжди знаходиться в стабільному стані і функції організму не зазнають різких перепадів навантаження, в порівнянні з атлетом на фарм.

препарати. Тренується Атлет натурально приходить до робочих ваг у вправах планомірно, що також сприяє поступовому нарощуванню м’язової маси і зміцнення опорно-рухового апарату, завдяки чому атлет не зазнає різких перевантажень свого організму.Якщо програма тренувань у натурального атлета правильно спланована, то центральна нервова система також знаходиться в стабільному стані і спортсмен не потребує додаткового відпочинку, так як не виникає стану перетренованості.

Дякую за інтерес до моїх статей і відео! Мені важливий зворотний зв’язок, діліться своїм досвідом і думкою в коментарях. Підписуйтесь на мій канал Дзен, а також на мій канал на YouTube та сторінку в Instagram. Рекомендуйте мої статті та відео своїм друзям і близьким.
До нових зустрічей! Анкудинів Ілля

Related posts

Leave a Comment