Діти та онуки

Усыпляю однорічну доньку за 5 хвилин. Розповідаю про свій спосіб

Проблеми зі сном виникли у мого третього і четвертого дитини. Я була в шоці, тому що перші двоє спали, як вантажники після 12-годинної зміни. Тобто, навіть оркестр з барабанами їх би не розбудив.

Та що говорити, одного разу нам довелося навіть видовбати в стіні дірку! Броньовані двері неможливо було зняти – лише ламаючи поруч цеглини. Будинки закрилася 8-річна дочка – на дзвінки і крики не реагувала. Я подумала, що трапилася біда.

А вона всього лише заснула! Гуркіт молотків і сокири, рубають стіну, і крики сотні присутніх сусідів її не розбудили…

Ну а молодші доньки дали мені спеку зі сном. З Машею ми промучилися 2,5 року. Тільки після цього рубежу вона почала сама засинати, спати міцно і не прокидатися від будь-якого шереху.

Нарешті можна було навіть дивитися фільми поруч з нею – вона не реагувала ні на звуки, ні на світло. Коли я була впевнена, що якщо дитина спить так погано, як Маша, то це назавжди. Тільки потім дізналася, що у більшості дітей такі проблеми виникають із-за незрілості нервової системи.

Наша система дозріла після 2 років – тільки тоді прийшло полегшення. Фото з особистого архиваС молодшої Катею історія повторюється. Вона також прокидається від будь-якого скрипу.

А якщо не дай Бог у двері подзвонять – все, пиши пропало)) Я не можу поки нічого змінити – все зміниться само собою, коли дитина дозріє. Досвід підказує, що через рік буде краще. Зате я навчилася її швидко присипляти без підготовки.

Тобто ми можемо активно скаженіти, гуляти і купати в басейні прямо до самого сну, не роблячи покладеного годинки тиші для її заспокоєння. Ділюся з вами своїм методом. Можливо, вам він теж знадобиться:Перед сном даю їй повну пляшку дуже теплого молока – її це відмінно розслабляє.

Вона просто закриває очі.Засовую в рот соску і кладу бочком на диван. На лівий бік – він її коханий.

Сама лягаю поруч.Своїми ногами блокую її ноги. Руками притримую руки.

Вона звивається хвилин 5, потім сильно втомлюється боротися і вирубується. Миттєво. Іноді, коли проходить 5 хвилин, а дочка все ще намагається звільнитися з моїх обіймів, я починаю погладжувати їй волосся, спинку і носик – допомагає.

Очі закриваються. А ще добре діє на процес тихонький гул працюючого вентилятора – такий собі “білий шум”.Після того, як дочка на дивані проспить хвилин 10 і досягне фази міцного сну, я її акуратно перекладаю в ліжечко.
І вона спить до ранку!Ось так без сліз, криків і маминих мук ми навчилися засипати за кілька хвилин.

Related posts

Leave a Comment