Батьківство в радість

Токсичні стосунки з мамою…Переконуюся з кожним разом все більше: чим далі, тим рідніше

Приїхала мама з братами й сестрою. Поки ще не до нас – до своєї мами (бабусі) але в гості “чекати” однозначно.Чому я не рада?!Я рада по своєму – в душі трепет і хвилювання – не бачилися рік (живемо один від одного за 3000 км.

, видемся 1 раз на рік, влітку. Вони приїжджають в свої відпустки).Джерело фото: Яндекс картинки.

Але чому ж так…

що не рада…

Мама у мене “узурпатор”: любить бути “головою сімейства”, і не дає (морально), свободи, нікому з дітей.А я єдина, хто не живе з нею. Живу не поруч (на сусідній вулиці), і навіть не в одному місті.

Постійно чую (раніше часто зідзвонювалися, тепер я намагаюся дзвонити 1 раз на місяць), що я її кинула і поїхала далеко (перекладаю на нормальну мову: вийшла заміж, народила дитину і у мене є “нова” сім’я).Джерело фото: Яндекс картинки.Думала, що з часом щось зміниться.

..аннн, немає!!!Перекладаю:Дзвонить мама:”Здрастуй, ми приїхали (всі діти, а нас у сім’ї 4, живуть з мамою.

Я друга “зверху”:)).”Я: “Привееет !!! Як здорово !!! Молодці !!!”Мама: “Чому привіт, а не здрастуй. Я ж з тобою привіталася???!!!”Я, (в голові “???”): “Привіт Матуся ) Як доїхали?”Мама: “Знову ?! Ти чому зі мною не хочеш вітатися ?! “Здоров’я”мені не бажаєш? На моє “здрастуй”, своє “привіт” !!!”Джерело фото: Яндекс картинки.

Я: “Доброго дня, Наталія Володимирівна )”Мама:” Не зрозуміла – чому так офіційно ??? А не можна просто “привіт”??? Чє – зірка чтоль???!!!”Що??? Де??? Коли???Уффф…

.Прям стало погано прямо..

.І я знаю, що це тільки початок.Як це все виправити?! Як не реагувати на це все.

..???Намагаюся і тримаюся.

..Здоров’я вам і вашим близьким!Читайте також: “Довічне ув’язнення” дитини”Відпусти мене мама.

..я жити хочу Поклали дитину спати.

.. але він прокинувся і застав нас зненацька”Як я повертаю собі гроші з кожної покупкиКоронавирусом хворію рідше, але тепер є пневмонияКак я заробила 1000р.
не виходячи з домаСпасибо за перегляд :)Ставте лайк та підписуйтесь на Наш Канал 🙂

Related posts

Leave a Comment