Батьківство в радість

Стефані Санзо, від товстої мами до фітнес моделі.

Мотивуюча історія Стефані Санзо. Ця дівчина досить популярна в інтернеті, у неї розкручений instagram, і мільйони передплатників. Вона працює фітнес тренером і фітнес-моделлю.

Але так було не завжди. Вона ніколи не захоплювалася фізичними вправами до певного моменту, але він наступив після народження 2-х дітей. У цей період її життя вона набрала 25 зайвих кілограм, що для її зростання в 147 см дуже багато, і в кінцевому підсумку саме це і послужило стимулом до змін в її житті.

Вона почала фанатично займатися спортом. Буквально за пару років тренувань і правильного харчування дівчина змінилася, стала виглядати дуже спортивно і навіть стала фітнес тренером. 1 of 2источник: https://yandex.

ru/images/searchКогда вона була вагітна своєю першою дитиною, вона набрала більше 20 кілограм. Вона їла все підряд.”Я їла все підряд, коли мені хотілося, в тому числі шоколад і фаст-фуд.

“В якийсь момент вона подивилася на себе в дзеркало, свою вагу на вагах, прийшла в жах, і вирішила щось робити. Вона купила гантелі, кинула стару роботу і пішла вчитися на тренера. Приблизно в цей же час, Стефані почала багато бігати, вона пробігала до 10 км у добу.

Ця активність допомогла їй скинути велику кількість зайвої ваги, але з народженням другої дитини у неї сталася серйозна проблема зі здоров’ям (пролапс тазових органів), і бігати їй стало неможливо.джерело: https://yandex.ru/images/searchОна стала шукати інші шляхи тримати себе у формі і зацікавилася тренуваннями з обтяженнями.

Стефані записалася в спортзал.Генетика зіграла свою роль, її м’язи дуже швидко реагували на навантаження і росли, а жир йшов.Все це час, поки вона займалася спочатку вдома, потім у спортзалі, вона мріяла виступити в змагальному фітнесі.

Ця мрія стала набагато ближче, коли Стефані найняла собі тренера. Незабаром вона вперше виступила і посіла на змаганнях друге місце. Це надихнуло її продовжити, але чи надовго її не вистачило – змагальний спосіб життя вимагає дуже жорсткої дієти, і вона цього не винесла.

1 of 2источник: https://yandex.ru/images/searchВ зрештою Стефані почала працювати фітнес-тренером, і дуже успішно. Вона розповідала свою історію та історію своїх клієнтів в інтернеті і стала популярна.

Тренування СтефаниСтефани любить тренуватися з великими вагами в малому числі повторень. Вона вважає що многоповторный тренінг не може бути результативним (він може – прим. автора), і що головний шлях до тонусу – зниження відсотка підшкірного жиру, а не многоповторка.

Тут я з нею згоден.Її улюблене вправу – станова тяга “Сумо”. За її словами, це відмінний варіант тяги для опрацювання задньої поверхні стегон і сідниць.
1 of 2источник: https://yandex.ru/images/searchВот так виглядає її тижневий спліт:День 1: Грудні і трицепсыДень 2: Сідниці, прес і икроножныеДень 3: Спина і бицепсДень 4: Передня поверхня стегна (квадрицепси), литкові, прессДень 5: Задня поверхня стегна, дельтовидні (плечі)День 6: ОтдыхДень 7: ОтдыхВполне стандартний спліт, він може підійти і новачкам, якщо розумно підійди до обсягу тренувань (кількість підходів Х повторів).Читайте також: Тест типу м’язових волокон (дізнайтеся свою генетику) Як спалювати жир і набирати м’язи одночасно, повернувшись в зал після перерви? Він був найстаршим бодібілдером у світі

Related posts

Leave a Comment