Спорт та краса

Станова тяга! Краща вправа для розвитку сили і набору маси!

Це найдавніше вправу в залізному спорті. Одне з перших вправ з’явився у людей у вигляді змагання. Згідно з однією легендою, у первісних людей був такий звичай.

Якщо якийсь чужинець і відлюдник хотів залишитися жити в їх племені. То йому пропонували пройти обряд, свого роду тест на силу! Його підводив до великого каменю і пропонували його підняти. Якщо новачок справлявся і піднімав цей валун, його зараховували в плем’я, ділилися з ним здобиччю, брали полювати.

А якщо не справлявся з цією вправою, то на жаль був вигнаний з племені, як слабкий і нікчемний! Потрібно відзначити, що і на сьогоднішній день по цій вправі проходять змагання, тільки місце каменю зайняла штанга. Джерело: https://unsplash.comСтановая тяга це вправа, яка як ніяке інше визначає справжню силу.

Воно задіє як м’язи нижньої частини тіла, так і верхньої. І виконати повторення в нечистому вигляді тут не вийде. Жодна інша вправа не може похвалитися тим же.

Адже у всіх інших вправах можна сфилонить і використовувати чітінг, наприклад. Після тренування від цієї вправи добре болять м’язи спини – від трапеції і до попереку. Це найефективніший базова вправа, що тренує силу, і розвиваюче масу, в арсеналі будь-якого відвідувача тренажерного залу.

Але потрібно пам’ятати, що за все потрібно платити! І за свою ефективність станова тяга платить травма небезпекою. Дуже багато суглобів піддаються ризику і особливо поперек. Джерело: https://unsplash.

comПравила і рекомендації. Якщо ви займаєтеся часто – 4 рази в тиждень і більше, то не варто робити станову тягу частіше 1 разу в 2 тижні. Щоб краще відновлюватися.

При виконанні потрібно строго стежити за технікою, не допускати перекосів і округлення спини. Обов’язково користуватися важко атлетичною поясом. Діапазон повторень потрібно використовувати не великий, так як силове вправу.

Зазвичай її виконують за схемою 5 з 5. Рідше 4 по 6-8. Але це тільки в тому випадку якщо ваша мета не розвиток більшої сили.

Відпочивати між підходами варто довше звичайного. 3-5 хвилин. Не варто робити вправу до повної відмови.

Так як це може порушити техніку, а таке порушення згубно травмою. Ось таке давнє вправа – актуально і по сей день. Сподіваюся вам сподобалася стаття буде корисна.

Поділіться своєю думкою в коментарях. Підписатися на канал, щоб регулярно отримувати корисну інформацію. Я дякую вам за увагу і бажаю вам відмінних спортивних результатів і міцного здоров’я.
Рекомендую також прочитати: Головні переваги натурального тренінгу! Таємниця довгого сету! Приклади його застосування. Огляд кращих програм тренувань.

Related posts

Leave a Comment