Хвороби

Рак молочної залози. Симптоми і ознаки.

Рак молочної залози – найпоширеніше онкологічне захворювання у жінок. Щорічно у світі діагностується понад 1.000.

000 нових випадків захворювання на рак молочної залози.Не дивлячись на те, що дане онкологічне захворювання дуже поширене, у багатьох жінок немає правильного уявлення про симптоми і ознаки раку молочної залози.Багато хто думають, що якщо у них немає шишки або ущільнення в молочній залозі, то і раку грудей у них бути не може.

Але це не так. Велика частина жінок, у яких був діагностований рак молочної залози, не мали ніяких явних ознак і симптомів захворювання.Тому вкрай важливо регулярно проходити профілактичні огляди, навіть в тому випадку якщо ви відчуваєте себе добре і у вас немає ні яких симптомів захворювань.

Також варто розуміти, що поява ущільнення в грудях не є єдиним симптомом захворювання. Для раку молочної залози також характерні наступні симптоми і ознаки:зміна форми і розміру молочної залози;поява виділень з однієї з молочних залоз;поява не типових больових відчуттів в молочній залозі;поява “ямочки” на молочній залозі;поява висипки на молочній залозі.У багатьох випадках дані симптоми можуть бути викликані іншими медичними станами, що не є рак.

Але в будь-якому випадку при їх появі необхідно звернутися до лікаря.Важливо розуміти, що рак молочної залози на ранніх стадіях досить добре піддається лікуванню, але якщо її вчасно не виявити, то шанси на успішне лікування та лікування значно падають.ВАМ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО:«Не могла перебороти страх і звернулася до лікарів лише на 4 стадії раку» — історія пациенткиРак сечового міхура.

Симптоми і ознаки.Рак молочної залози. Основні групи ризику.

Related posts

Leave a Comment