Кохання та відносини

Про нагородження в День сім’ї, любові і вірності.

Наш Губернатор вручив медалі в День сім’ї, любові і вірності тим, хто у шлюбі понад 40 років, а так само багатодітним матерям. Щоб бути нагородженим, потрібно було подати заяву в РАГС. Ну, щоб дали медальку.

Ну і нагородили, власне, тих, хто заявив про себе. Молодці! Народили, виростили, сімейне життя прожили більшу, це дуже здорово. Я серйозно.

Тільки скільки залишилося тих, нагороджених, які теж поклали велику і достойне життя, але не знали про прийдешнє нагородження? Або не побажали заявляти про себе.І мені зрозумілий ось цей коментар:Справді, нісенітниця. Йому відповідають:Теж є раціональне ланка, чи не так?Тільки мені завжди здавалося, що дані про сім’ї і так є в ЗАГСІ.

Чи ні? У сільських поселеннях вже точно знають про всіх. Хто багатодітний, а хто в шлюбі 50 років і більше. Останні зазвичай не так і багато.

І вже якщо висувати на нагороду, то робити це не самим “винуватцям”, а головам сільських поселень, наприклад? (Як це в місті відбувається, не знаю).І навіщо це треба? Просити, щоб тебе нагородили? Ви нагород заради живете?Фото: Яндекс КартинкиЯ впевнена, що не нараховуються, але не менш гідних, в рази більше, ніж тих, кому дали медаль. Просто люди живуть мирно, спокійно і не потребують показному доказі фортеці своєї сім’ї.

Люди живуть заради один одного…

Я так принаймні думала. Вже ті, хто прожили у шлюбі 50 років і більше – точно.Спасибі, що дочитали!!!Пишіть коментарі, ставте 👍, підписуйтесь на канал!!!Читайте також: Про скасування шкільних лінійок 1 вересня 2020.
Як мені шкода першокласників!!!Про любов брата і сестри

Related posts

Leave a Comment