Дача та город

Побачила у сусідів по дачі пластикові прилади на городі, які були встромлені в землю. Дізналася про спосіб їх застосування

Городній сезон вже в розпалі, тому вільного часу у городників практично не залишилося – у мене, приміром, у найближчі дні розписана кожна хвилина – то полити, то посадити, то підгодувати, словом, справ просто неміряно.Раніше я частенько забігала до своїх сусідів на дружні посиденьки – ми обговорювали останні новини та неспішно попивали чайок, але от останнім часом вирватися з власного двору дуже важко – завжди знайдеться якесь діло, яке загальмує тебе прямо біля хвіртки.Проте кілька днів тому я-таки сказала собі «стоп» і вирішила приділити час собі, адже, зрештою, не тільки навколо городу крутиться наше життя?! Загалом, я пішла до сусідів, з якими давно не бачилася – побалакати, та від грядок відволіктися.

Природно, заглянула до неї на город (якщо що, вона сама запропонувала мені провести по ньому екскурсію), де мене дуже здивував один незвичайний момент – грядки на ньому були густо утикані пластиковими вилками, які і привернули мою увагу.Я, згораючи від цікавості, тут же поцікавилася у сусіда, що це за городнє нововведення. Виявилося, що таким чином вони захищають свої посадки від сусідських котів, які люблять проходжуватися по чужих городах і не упускають можливості полежати на чужих грядках.

Також вилки, вставлені в грунт, можуть стати прекрасними відлякувачами птахів, які, помітивши цей дивний предмет, вже точно не ризикнуть поласувати полуницею. Ще з допомогою вилок можна підперти полуничні кущі, щоб стиглі ягоди завжди залишалися чистими і не загнивали, лежачи на землі.Загалом, як ви зрозуміли, пластикові виделки – універсальний предмет, який можна застосовувати лише за призначенням, в процесі прийому їжі.
Вони можуть стати справжніми помічниками огородника, захищаючи його посадки від непроханих гостей, які можуть неабияк зіпсувати урожай. Так що тепер я однозначно буду користуватися цією хитрістю, оскільки вилки, в порівнянні зі спеціальними відлякувачами, стоять сущі копійки, а з поставленою метою впораються не гірше. Якщо моя стаття була цікава або корисна Вам – ставте палець вгору і підписуйтесь на канал!

Related posts

Leave a Comment