Хвороби

Основні симптоми каменів у нирках

#Сечокам’яна хвороба зустрічається досить часто, особливо у людей у віці і характеризується появою каменів – соляних нерозчинних відкладень – в нирках, позбутися яких самостійно людський організм не може. Чим раніше хворий звернеться до лікаря для вирішення цієї проблеми, тим більше ймовірність, що #вилікувати сечокам’яну хворобу можна буде медикаментозно, без хірургічного втручання. А як зрозуміти, що пора йти до лікаря? Звичайно, по основних симптомів даного захворювання.

Камені в нирках#БолиВ залежності від розташування каменів, симптоми можуть бути самими різними, проте приступообразні болю є завжди. Як правило, вони з’являються без видимих причин, досить часто після прийому їжі або рясного пиття, походять самостійно через якийсь проміжок часу (якщо каменів не багато і їх розміри порівняно невеликі). У більшості випадків перші болі з’являються збоку з боку спини близько попереку і повільно поширюються до ребер.

Біль може бути самою різною, проте вона завжди з’являється нападами (біль може тривати від декількох хвилин до декількох годин). При збільшенні кількості каменів або їх переміщенню по сечовидільної системи, болі можуть переходити на поперек і #низ живота . Такі болі можуть супроводжуватися постійним бажанням сходити в туалет, однак, насправді, це відчуття є уявним.

Варто зазначити, що такі болі можуть з’являтися і при інших серйозних захворюваннях, а тому в разі тривалих болів або різкого погіршення стану необхідно викликати швидку допомогу.Менш поширені симптомыЕсть і інші симптоми такого #захворювання , які з’являються вже на більш пізніх стадіях розвитку захворювання. Так, у тому випадку, якщо хвороба активно прогресує, в сечі хворого може з’явитися невелика кількість крові, при цьому з’являються сильні болі, які не проходять протягом тривалого проміжку часу.
Спостерігається і погіршення загального стану хворого: з’являється слабкість і нездужання, нудота і блювота, сонливість, а іноді і сильне підвищення температури. У деяких ситуаціях стан людини погіршується швидко, що може призвести до серйозних наслідків – у такій ситуації необхідно викликати швидку допомогу, яка, швидше за все, направить хворого на госпіталізацію і поставить в чергу на проведення операції з видалення каменів із сечовидільної системи.

Related posts

Leave a Comment