Спорт та краса

Нікому не потрібні «вуха» на стегнах – топ-5 вправ, щоб від них позбутися

Зона галіфе – одна з найбільш проблемних у жінок. Неправильне харчування, регулярні недосипання, стреси – все це може призвести до утворення так званих «вушок» на попі. Розповімо про п’ять найпростіших вправах в домашніх умовах, які допоможуть удосконалювати зону галіфе.

1. Присідання зі стрибком. Починається вправа як просте присідання (ноги на ширині плечей, сидячи під кутом 90 градусів).

Після виконання присідання потрібно опустити нижче колін таз, перенести на п’яти вага і підстрибнути вгору. 2. Махи ногою з положення лежачи.

Лягти на бік, на килимок (на підлозі буде боляче), зігнути в коліні нижню ногу, а верхню відводити якомога вище вгору. Потрібно стежити за тим, щоб піднімається нога не згиналася і не відхилялася в різні сторони. Темп вправи середній.

3. Махи убік і назад з положення стоячи. Тримаючись рукою за будь-яку опору (стілець, стіл), робити різкі махи ногами.

Якщо виконуються махи убік, слід триматися обома руками. У даній вправі важлива швидкість (повільні махи результатів не дадуть).4.

Вправа «хода балерини». Встати, з’єднавши п’яти і максимально розвівши шкарпетки. Пройти кілька кроків, ставлячи ногу прямо перед іншою ногою.

Це вправа порівнюють з ходою балерини, тому що воно нагадує третю балетну позицію. Зрозуміло, під стати балериною, потрібно також при виконанні вправи тримати спину рівно і не опускати підборіддя.5.

Випади. Встати у вихідне положення-ноги разом, руки вниз». Крокувати вперед однією ногою при прямій спині.

Кут в коліні повинен бути приблизно в 90 градусів. Варіацією вправи можуть бути також випади назад: робити крок назад, залишаючи другу ногу під кутом в 90 градусів. Всі вищеописані вправи легко робляться в домашніх умовах.
Потрібно лише бажання і в деяких випадках килимок для занять. ! #coralfit #коралфит Читайте також: Сперечаємося, ви не знаєте, як присідати правильноПодробнее про наших безкоштовних Онлайн заходах CoralFit з фітнесу, здоров’ю, бізнесу в сфері ЗСЖ можна подивитися 👉 тут👈А тим, хто хоче дізнатися в якому стані перебуває ваш організм зараз – рекомендую пройти безкоштовний онлайн тестТест для мужчинТест для жінок

Related posts

Leave a Comment