Спорт та краса

Незвичайна програма для тренування спини. Щоб зробити її потужнішим

Рельєфні м’язи спиныАтлет, спина якого добре розвинена не тільки в ширину, але і в товщину, виглядає неймовірно потужно. На побудову такої спини, як правило, йде не один місяць регулярних тренувань. Однак, цим якістю володіють далеко не всі любителі заліза.

У більшості тренажерних залів атлети з добре розвиненою спиною – велика рідкість.Якщо ви тренуєтеся вже більше півтора років і маєте непогані результати, однак при цьому ваші м’язи спини залишають бажати кращого, незважаючи на те, що ви все робите вправи технічно правильно, то прийшов час спеціалізації. Варіантів тут багато.

Одну цікаву програму спеціалізованої тренування м’язів спини ви можете подивитися далі.Дана програма передбачає 2 дні тренувань, які слідують одна за одною, потім 2 дні відпочинку.1 деньВ цей день виконуємо 3 вправи, спрямовані на розвиток спини в ширину.

Отже, після розминки починаємо основну частину тренування.Підтягування широким хватом до подбородкуПодтягивания на перекладині до подбородкуВыполняем в 4 підходах. Відпочинок між ними 4-6 хвилин.

Робимо на максимальну кількість повторень.Підтягування широким хватом за головуПодтягивания за головуТакже, як і в першій вправі, робимо 4 підходи. У кожному підході виконуємо таку кількість повторень, яка вам під силу.

Час відпочинку між підходами не менше 4 хвилин.У тому випадку, якщо підтягування за голову вам протипоказані, то замість нього робимо перший варіант підтягувань. Якщо з власною вагою ви можете осилити більше 12 повторень без порушення техніки, то підтягуйтеся з додатковою вагою.

Тяга верхнього блоку нейтральним хватомТяга блоку вниз паралельним хватомНа цей день дана вправа буде завершальним. Зробіть 5 підходів, не менше 12 повторів в кожному. Останні виконайте 2 підходи до повної відмови, і 1-2 повторення можна зробити понад відмови з допомогою напарника.

2 деньНа наступний день робимо вправи, спрямовані на розвиток товщини верхньої частини спини. Тяга штанги до пояса в наклонеТяга в нахилі штангиВ цій вправі робимо 5 підходів. Бажане кількість повторень не менше 8-ми, і не більше 14-і.

Результат у цій вправі залежить від того, наскільки ви добре освоїли його техніку. Між підходами відпочиваємо 4-6 хвилин.Тяга горизонтального блоку до поясу паралельним хватомГоризонтальная тяга блокаЗдесь робимо ті ж 5 підходів.

Кількість повторень – від 10-ї до 16-і, відпочинок між підходами той же, що і в попередній вправі.Тяга гантелі в нахилі однією рукойТяга гантелі однією рукою в наклонеУпражнение робимо в 2-ух підходах по 10-16 повторень. На цьому тренування закінчуємо.

Бодібілдери на сценеДалее слід 2 дні відпочинку, після якого всі повторюємо заново. Щотижня намагайтеся додавати кількість повторень і (або) робочий вагу, але не в збиток техніці. Раз в тиждень, або півтори, в один з вихідних днів (коли ви відчуваєте себе найбільш добре) тренуйте ноги і грудні м’язи.

Але, тренування повинна бути легка. Її основна мета – підтримати м’язи в тонусі. Зробіть по одному вправі, наприклад, жим ногами в тренажері і жим гантелей на похилій лаві в трьох підходах.

Більше не треба. Дана програма розрахована на 7-8 тижнів, після якої тиждень відпочинку і повернення до своїх звичних тренувань.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Чому багато тестостерону не потрібно? Коротко про чоловічому здоров’ї Аптечні пігулки для схуднення.
Коли хочеться стати стройнымКому не можна робити згинання рук на лаві Скотта?Як зменшити живіт за 10 днів? Це можливо

Related posts

Leave a Comment