Спорт та краса

Нескінченність: пробую саме дієве вправу для круглих плечей

Привіт, спортсмени! А ви качаєте плечі? Напевно зазвичай у своїх тренуваннях ви використовуєте жими штанги або гантелі. Я і сам так роблю, але нещодавно я відкрив для себе дуже корисне доповнення до всього цього. Моя мрія володіти гарними округлими плечима.

На щастя, ця м’язова група(особисто у мене) висловлюється добре на навантаження. Просте і головне дієве вправу це обертання гантелі перед собою у формі нескінченності (перевернутої вісімки). Ось так це виглядає Зверніть увагу як підключаються по черзі всі пучки.

Йде як підйом, так і поздовжнє рух, потім опускання і знову підйом. Ми ніби комбінуємо кілька вправ в одне і все це без опускання гантелі. А значить час під навантаженням збільшується.

Адже так? На додаток до цього руху можна підключити жим гантелі від грудей. Плечі тут працюють уже не так сильно, але все ж забирають пристойне напруга. У цій вправі я відчуваю “внутрішню” частина грудей, і дуже потужно.
Спробуйте і опишіть свої відчуття. Спасибі, що не забуваєте про моє каналі. Ваші лайки і репости після розблокування каналу дуже важливі!

Related posts

Leave a Comment