Дача та город

На моєму городі немає шкідників і виводила я їх не манкою, содою і пшоном, а простим дешевим засобом. Ділюся простий хитрістю

Добрий день, любі мої читачі!Кожен хто має дачу і любить проводити з нею час, так і ті, хто живе в приватному будинку знайомий з шкідниками на городі чи в саду. І ми знаємо, що це дуже погано. Особисто в мене як було: де не вскопаешь, скрізь ці мурашники, за ними і тля підтягується.

А врожайність як страждає! В 3-4 рази менше зібрала в минулому сезоні за цих непроханих гостей. Я конкретно наважилася взятися за порятунок моїх рослин!Ось такий мурашник у мене був!Способів достатньо, але потрібно задатися питанням, а на скільки вони ефективні? На це питання ми постараємося з вами відповісти. Ще в кінці я розповім вам те, що не залишить вас байдужими!Коли шкідники завдали істотної шкоди моїм насаджень, я вирішила з допомогою манної каші та інших круп вивести цих зловтішних муравьишек🐜.

Думала, що затягнувши в себе ці крупи, вона почне в них розбухати і вбивати комах. Але мабуть це не подіяло.Всіма улюблений окріп я пробувала протягом місяця.

За цей час мурахи настільки пристосувалися до всього, що до нижніх шарів вола не доходить .Коли вони вбили моє деревце, зробивши під ним своє лігво, вони утворили порожнечі в кореневій системі, і воно засохло. Ось тоді я вирішила використовувати засіб, який у багатьох є на кухні.

Рецепт нижче!Це 2 варені жовтки+пакетик борної кислоти+10 грам соняшникової олії. Все це перемішати і зробити маленькі кульки.Далі я розклала кульки біля мурашників.

Вони почали поступово все переносити до себе додому, де кислота почала їх труїти. Знову ж таки, це працює тільки на невеликий термін.Загалом я почала мріяти про те, щоб перебуваючи на дачі, витрачати цей час на приємні мені речі, а не на цих комах.

Раптом ,одного дня, коли пішла до сусідки за насадженнями, то на моє здивування не бачила ні одного шкідника. Хоча живемо ми в 100 метрах один від одного.А вона мені показала пальцем під картоплю.

Виявляється вона купила ультразвуковий відлякувач і встановила його на городі.Сусідка розповіла як все відбувалося. Після включення, черга пів години вже всі поховалися по своїх нірках, колорадські жуки випарувалися.

Загалом заінтригувала вона мене як треба. Я вирішила купити такий же. Мені теж хотілося проводити час на дачі з задоволенням.
Зайшла на сайт магазину і була приємно здивована ціною і тим, що заряджається він від сонячної батареї. Загалом зараз користуюся вже з травня і не знаю проблем!Замовляла я на цьому офіційному сайті як і сусідка! Зараз там діє знижка 53%, як же вам пощастило.Ось дивіться, як він виглядає на моїх грядках:)

Related posts

Leave a Comment