Спорт та краса

Легке тренування на плечі: після неї я прокачався і відходив 3 дні

Привіт, спортсмени! Моє літо максимально наповнений експериментами. То я качаю біцепс 20 хвилин поспіль, то пробую віджиматися на кулаках з бавовною. Цікавого маса.

ПОСИЛАННЯ НА ИНТЕРЕСНОЕВ цей раз я вирішив протестувати тренування на плечі. Не забудьте зробити якісну розминку перед цим. Вправа 1Тяга штанги.

Важлива особливість – кисті повинні бути вище ліктів. Потім відразу робимо жим штанги над головою. За одне повторення вважається 2 жиму + 2 тяги.

Таких я зробив 2 підходи по 8 разів з вагою 20 кг Вправа 2 Жим штанги з-за голови. Періодично рука косить, буду исправлятьсяЕще одна вправа, яка так само вимагає максимальної концентрації. Вага не міняв.

Виконую опускання до паралелі з вухами і трохи далі. Нижче не ризикую, розтяжка не дозволяє. 2 підходи по 10 разУпражнение 3 Підключаємо гантелі і роблю жими.

Роблю 2 підходи по 12 разів. Вага гантель по 10 кг каждаяА далі йде найцікавіше. Продовження, як не дивно, в моїй попередній статті.
“Нескінченні обертання” ПОСИЛАННЯ НА ПРОДОЛЖЕНИЕВся тренування зайняла не більше 30 хвилин, але вичавлений я був, як лимон.Спасибі, що не забуваєте про моє каналі. Ваші лайки і репости після розблокування каналу дуже важливі!

Related posts

Leave a Comment