Кохання та відносини

Історія одного подружжя. 40 років любові і ненависті

Валера і Раю були першою любов’ю один одного. Вони були дуже гарною парою: порівняно невисокий, але дуже міцний, мускулистий Валера і гарненька крихко-повітряна Раю. Вони одружилися буквально через три місяці після знайомства.

Майже відразу після весілля Раю завагітніла. І практично в той же час з’ясувала, що Валера стає агресивним і абсолютно неадекватним, якщо вип’є. Пив він рідко, але влучно.

Наприклад, під час однієї п’янки Валера побив вікна в квартирі, де вони з дружиною жили, перелякавши гостей, дружину і крихітного сина. Раю така ситуація категорично не влаштовувала: чоловіка вона любила, але тільки у тверезому стані. Валера дружину теж любив, але проблему з алкоголем не визнавав.

У результаті в сім’ї почалися скандали і почастішали випадки п’яних ескапад Валери.В один далеко не прекрасний день Валера випив, після чого відправився шукати пригоди. Він взяв участь у бійці, всіх учасників якої бачив уперше в житті, навіщо і чому він в неї вліз – невідомо.

Відомо, що від богатирського удару Валери загинула людина. Валера визнав провину, розкаявся, довів відсутність злого умислу, але все одно сів у в’язницю на чотири роки. «Я ж просив, я ж попереджала, ти ж життя і собі, і мені, і синові зіпсував! Ненавиджу тебе!», – кричала на суді Раю.

фото з сайту Unsplash.com, а колаж мойПока Валера сидів, Раю намагалася влаштувати своє особисте життя. Вона була молода і все ще гарненька.

Однак чоловіків відлякувало наявність чоловіка, який повинен був рано чи пізно повернутися з місць не таких віддалених, і дуже суворі вимоги Раї щодо алкоголю. Одного шанувальника-непитущого не збентежила ситуація Раї, він збирався на Північ і кликав її з собою, але без дитини, пропонуючи залишити його бабусі. Раю вибрала сина.

У в’язниці Валера переосмислив своє життя, він багато читав, спілкувався з людьми і вийшов на роботу іншою людиною. Він кинув пити, повністю відмовився від м’яса і зацікавився йогою, релігією і філософією. Вийшовши з в’язниці, Валера прийшов до Раю, не закинув її за невірність і попросив дати йому шанс.

Вона погодилася. Він пообіцяв, що вона не пошкодує. Спочатку так і було.

Йому не вдалося нікуди влаштуватися на роботу, так як мало хто хоче взяти в колектив колишнього кримінальника, але це виявилося на краще. Валера зайнявся ремонтом машин, працював дуже багато і старанно. Досить швидко він обріс клієнтами, найняв помічників, став заробляти хороші гроші, на які почав будувати великий будинок для своєї родини.

А Раю народила другого сина. Коли її скоротили на роботі, вона не стала шукати нову, так як дохід від бізнесу чоловіка дозволяв їй бути домогосподаркою. Тоді Валера і Раю були ідеальною люблячою і щасливою парою.

Проте в якийсь момент з’ясувалося, що у віці 40+ Раю, набрала пару-трійку десятків зайвих кілограм і захоплива головним чином готуванням, вже не такою привабливою, як раніше. А Валера в 40+ – непитущий, з власним бізнесом і широким кругозором, все ще дуже міцний і м’язистий – дуже цікавий багатьом розведеним і навіть заміжнім жінкам. Загалом, він став погулювати.

А Рая стала ревнувати. Їх любов знову перетворилася на ненависть. Вони не розлучилися.

Але Валера майже постійно залишався ночувати на своєму робочому місці, благо там були для цього всі умови. Раю принципово перестала готувати пісні страви. А адже її щука по-єврейськи і голубці з печерицями були практично легендарними, я, наприклад, досі пам’ятаю.

Валера і Раю вже не могли бути разом, але і окремо – теж не могли.На весілля молодшого сина Валера вперше за двадцять з гаком років випив чарку горілки. Виявилося, що його напади агресивності пройшли.

Тому він став дозволяти собі чарочку-іншу ввечері, потім – після обіду, потім – до обіду. Коли Валера лежав у лікарні, Раю жодного разу до нього не прийшла. Вона пояснила це тим, що у неї болить коліно, але навряд чи хоч хтось їй повірив.

Валера помер, коли йому був 61 рік – не так вже мало для російського чоловіка. Рая каже про нього до цих пір, в її словах любов і ненависть. Дякуємо тим, хто прочитав цю та інші мої статті, велике спасибі тим, хто поставив лайк, величезне спасибі тим, хто залишив коментар, а вдячність тим, хто підписався, просто безмежна! Дорогі читачі, ви дуже цінні для мене.

Related posts

Leave a Comment