Хвороби

Гострий бронхіт – симптоми

Гострий бронхіт – це запалення слизової оболонки бронхів, яке в основному викликане інфекцією бронхіальних шляхів вірусними і бактеріальними патогенами. Симтоми бронхіту 1. Основним симптомом гострого бронхіту є звичайно кашель, який зазвичай посилюється вранці.

Слиз біла піниста і дуже липка. Кількість мокротиння і в’язкість постійно збільшується, а колір часто стає жовтим (гнійним). 2.

Пацієнти з гострим бронхітом зазвичай мають симптоми астми, тому що застій слизової оболонки бронхів і набряк викликають звуження трахеї. У той же час у пацієнта також будуть чутні деякі звуки, частіше хрипи, коли він дихає.3.

Не завжди при гострому бронхіті буде висока температура, тому не нехтуйте основними симптомами, і викличте лікаря, навіть якщо у вас немає температури.Причини гострого бронхитаЧаще всього гострий бронхіт є наслідком бактеріальної або вірусної інфекції організму. Такими як вірус грипу, респіраторний вірус і так далі.

Деякі бактерії, такі як Стафілококи і Стрептококи, можуть безпосередньо викликати запалення бронхів. БактерииОстрый бронхіт може також виникати при вдиханні пилу в повітрі і деяких подразнюючих речовин (алергенів) або газів, наприклад таких, як аміак, хлор, вуглекислий газ і т. д.

Рекомендації при гострому бронхитеВо-перше лікування повинно здійснюватися при спостереженні лікаря. Вкрай важливо це дотримуватися, якщо є симптоми бронхіту у дитини.По-друге вам слід уникати відвідування місць, де є скупчення курців, оскільки шкідливі речовини, такі як нікотин і окис вуглецю в тютюні, можуть стимулювати слизові оболонки дихальних шляхів, що тільки погіршує ситуацію.

По-третє – не переохолоджуйтеся. Тепло зараз дуже важливо для вас. Ну і найголовніше – це самоізоляція! Не відвідуйте людних місць, самоизолируйтесь і викличте лікаря.
Будьте здорові!

Related posts

Leave a Comment