Дача та город

Город круглий рік. Що таке сіті-фермерство?

Залишився позаду найбільш трудомісткий для садівників і городників травень. Червень характеризується як час активного росту і розвитку сільгоспкультур. Основне завдання зараз полягає у підвищенні врожайності.

У першу чергу потрібно поливати город, вносити підживлення, обприскувати рослини від шкідників Сіті-фермерство в тренді Завдання сіті-фермерства полягає у вирощуванні продуктів в міських умовах. Це можна робити як для себе, щоб урізноманітнити свій раціон, так і на продаж. Для кам’яних джунглів мегаполісів таке фермерство стає еко-трендом.

Наприклад, студенти Трентского університету в Канаді на даху площею 1400 квадратних метрів вирощують овочі та зелень для сезонного кафе в студмістечку з 1989 року. Покрівля БЦ Zuidpark в Амстердамі площею 3000 «квадратів» постачає зеленню і овочами власних працівників і місцеву їдальню. Дах площею 50 квадратних метрів здатна цілий рік годувати співробітників державного технологічного музею Мангейм в Німеччині.

В Орлі сіті-фермерством займається Артем Лосич, відомий в Инстаграме під ніком microgreen_orel: – Займаюся вирощуванням зелені, листових овочів, пряних трав, а також проводжу експерименти при вирощуванні помідорів, перцю та огірків. Моїми клієнтами є люди від 20-45 років, які хочуть цілорічно поповнювати запаси вітамінів. Мати присадибну ділянку у власній квартирі, звичайно ж, вигідно, але якщо людина буде відштовхуватися виключно від прибутку, то малоймовірно, що він стане займатися вирощуванням овочів у домашніх умовах, – через первинних вкладень і необхідних затрат праці.

Щоб займатися сіті-фермерством, треба просто почати, а потім вже підбирати культури, спеціально виведені для вирощування в домашніх умовах. Мікрозелень АртемаОтряд не помітить втрати бійця Якщо холодна погода в кінці травня і затяжні дощі посприяли загибелі висадженої у відкритий грунт розсади, то можна придбати вже готову і висадити овочеві культури заново або посіяти на їх місце щось інше. До того ж існує кілька культур, які необхідно сіяти саме в червні.

Так, капуста броколі дозріває протягом 80 днів, тому в кінці серпня можна встигнути зібрати її урожай. Насіння листової гірчиці можна сіяти аж до вересня, рослина не тільки додасть пікантності у ваші страви, але і стане відмінним добривом і пролечит грунт. Поредевшую плантацію картоплі можна безболісно заповнити ранніми сортами – у середньому період його дозрівання 80 днів.

Недражірованние насіння моркви встигнуть зійти і дати врожай, який чудово збережеться до весни. Щоб буряк краще зберігалася взимку, необхідно проводити посівні роботи в червні, так як коренеплоду вистачає усього пари місяців, щоб налитися до нормальних розмірів. Зелень для салату – кріп і петрушку – можна сіяти майже все літо, так як вона швидко сходить.

Висадка в червні бобових, кабачків, гарбузів стане ідеальним рішенням для тих, хто хоче отримати невелику кількість врожаю, головне – засіяти город не пізніми сортами. Городня реанімація Допомогти відновитися культур після пережитих холодів можна трьома способами: притінити, нагодувати, підлікувати. Постраждалі рослини, як правило, теплолюбні і світлолюбні.

Проте в даному випадку сонце може завдати шкоди, так як під його палючими променями йде надмірне випаровування рідини, отже, листя і пагони не зможуть відновитися. Підгодівля для кожної культури має бути своя: • картопля – азот, нітрофоска, сечовина або аміачна селітра; • овочеві культури – 10 г нітрофоски, аммофоскі або нітроамофоски на квадратний метр, додаткова обробка листя коктейлем з мікроелементів: 2 г міді, марганцю і бору на 10 л води; • суниця – 1 ст. ложка нітроамофоски на 10 л води; • плодові дерева – 50 г нітроамофоски на 10 л води.
Лікують постраждалі рослини, як правило, біостимуляторами, які відповідають за розвиток і ріст коренів, проростання насіння і пробудження цибулин, за визрівання насіння та плодів, а також регулюють процес ділення клітин.

Related posts

Leave a Comment