Діти та онуки

Доньці не дає спокою питання: куди подівся тато-козел з казки про сімох козенят. Як я їй пояснила його відсутність

Фото автораВсем привіт! На зв’язку блог “Я росту!” Моїй доньці Лізі 3 роки і 6 місяців. Останній місяць, всякий раз, коли я читаю їй казку про вовка і сімох козенят або, коли дочка бачить цю книжку на полиці, вона у мене здивовано запитує:”Мамо, а де ж тато-козел?” Мене, до речі, теж завжди цікавило це питання! З самого раннього дитинства! Адже в казці про це не сказано ні слова. Коза сама намагається прогодувати сімох козенят.

Тому постійно залишає їх одних, йдучи на пошуки їжі. І як тут не подумати: а папа-то дійсно козел! Пішов кудись з сім’ї і наплодив, напевно, ще не одну дюжину козенят!”Жартую. Це я провела паралель з деякими чоловіками, які дійсно ведуть себе, як цапи.

Але це вже зовсім інша “несказочная історія”.Я ж своїй маленькій дочці відсутність папи козенят намагаюся пояснити так:Дочка, розумієш, що у світі тварин все трохи інакше влаштовано, ніж у світі людей. Тварини живуть зовсім за іншими законами.

Вони не одружуються і не живуть разом. Навіть, коли у них з’являються діти не живуть разом. За рідкісним винятком.

Тигри і леви от живуть. А ось козли немає. А мами виховують своїх дитинчат одні.

Оберігають та піклуються, керуючись своїми інстинктами. Тобто любов’ю до них.Розумієш?Донька киває ствердно, але розуміє мабуть поки ще не до кінця.

Тому що знову і знову ставить мені це питання. Ох, вже ці трьохлітки! Як запитають щось, а ти не знаєш, як краще відповісти.Я до речі записую за донькою цікаві і смішні фрази і питання.

Як-небудь стане старше, почитаємо в сімейному колі і посміємося.Ваші діти задають вам цікаві питання? Напевно так! Як выкручиваетесь? (пишіть у коментарях) Це цікаво: Товари ІКЕА для дітей. Мої фаворити Мої стосунки з рідною сестрою в дитинстві виглядали б інакше, якби не фрази наших батьків Попросила трирічну дочку вибрати саму “добру” книгу з її книжкової полиці.
Ось яку книгу вона вибрала

Related posts

Leave a Comment