Батьківство в радість

Дивно легкий, дешевий і приємний спосіб скинути 3 кг всього за один тиждень. Спасибі мамі

Всім привіт, читачі Дзена!Впевнений, що кожен з Вас набрав кілька зайвих кілограмів у період самоізоляції. При чому ті, хто думав, що набрати зайву вагу йому не дано природою навіть, якщо постаратися. Це я зараз про себе.

Але малорухливий спосіб життя і замовлення всяких смачних шкідливостей з доставки їжі дають свої плоди. Та ще й можливість вживати алкоголь частіше звичайного. Повний комплект для набору жиру.

Роли з доставки (фото автора)Зараз починають відкриватися пляжі і басейни і нікому не хочеться виглядати потворно в купальнику. Давайте я навчу Вас способом, який несподівано для себе та оточуючих відкрила моя мама.Фото автораЕй 57 років, вона сидить вдома на пенсії і, звичайно ж, набирає зайву вагу.

Пару тижнів тому її знайомі почали збирати врожай полуниці і вона вирішила купити у них кілька шухлядок. А потім ще кілька. Настільки їй, як мовиться, зайшла в цьому сезоні полуниця, що на протязі 7 днів вона харчувалася виключно їй і пила воду з натуральним лимонним соком в якості прохолодного напою в спекотні літні дні.

При цьому ніяких вправ або змін розпорядку дня. Просто полуниця і вода з лимонним соком протягом одного тижня.Лимонний сік (фото автора)днями заїхали до неї в гості і я спочатку не зрозумів, що саме, але щось в її зовнішності змінилося.

Потім придивився до обличчя, фігури, животу і до мене дійшло. Вона схудла. Запитав, як їй вдалося і скільки кілограм вона скинула.

Сказала, що скинула 3,2 кг і відчуває надзвичайну легкість у всьому організмі. Пропало відчуття вічно надутого живота, обличчя значно посвежело і з’явилося бажання не бігати, а пурхати. Вобщем, результат на обличчя.

Полуниця (фото автора)Враховуючи, що навіть мені не схильному до набору зайвої ваги людині, “пощастило” отримати животик, я вирішив взяти цей спосіб собі на озброєння, а також поділитися з Вами. Впевнений, що кожному з Вас така дієта підійде. Кілограм полуниці коштує близько 250 рублів залежно від регіону.

У день можна з’їдати близько 2-3 кілограм. Полуниця чистить кишечник, отшилушивает все зайве і підвищує імунітет. Як бонус Ви отримаєте відбілюючий зуби ефект.

Так що всім рекомендую спробувати.Ставимо палець вгору статті (фото автора)Переконливе прохання. Якщо стаття була корисною та цікавою для Вас, то поставте лайк і напишіть свою думку в коментарях.

Це дуже важливо. Вам легко, а мені необхідно. І підписуйтесь на канал.

Related posts

Leave a Comment