Хвороби

7 симптомів розвитку раку

Протягом багатьох років найбільш поширеним і страшним захворюванням є рак. Хоча всім нам відомо, що слово рак використовується для узагальнення. Насправді існує понад 100 видів різних онкологічних захворювань, які кожну хвилину забирають життя.

Джерело Яндекс картинкиВопреки поширеній думці, багато з цих захворювань мають лікування і навіть повністю виліковні. Головне – вчасно виявити у себе симптоми і звернутися до фахівців. “Ми хочемо, щоб люди знали: багато видів раку піддаються лікуванню і навіть повністю виліковні, особливо якщо якомога раніше виявити хворобу і почати терапію”, – підкреслює глава Союзу за міжнародний контроль над раком Кері Адамс.

Отже, на що ж варто звернути увагу, щоб попередити у себе настільки серйозне захворювання?Спочатку пройдемося по загальним симптомам: безпричинне зниження або набирання ваги, незрозуміла пітливість(особливо виявляється в нічний час),загальна слабкість, шкірний свербіж. Зміни в молочних залозах: одна залоза стає більше іншої, зміна розміру і форми молочної залози особливо в дорослому віці, поява якогось щільного вузла та його зростання на молочній заліза, почервоніння сосків, виділення з них рідин або навіть крові. Джерело Яндекс картинкиИзменения в роботі дихальної системи: відчуття браку повітря, появи задишки, сильний кашель, не пов’язаний з інфекційними захворюваннями, наявність крові у мокротинні.

Зміни і порушення в роботі ШЛУНКОВО-кишкового тракту: поява нудоти, відчуття тяжкості після прийому їжі або втрата апетиту, незрозуміла біль у животі, запори, блювання, збільшення живота в об’ємі, поява виразок. Зміни шкірних покривів: незрозуміла блідість або жовтизна, поява нових родимок і їх розростання, виникнення ран або виразок на шкірі, які довгий час не проходять, появу синців на шкірі, часто безболісних. Зміни з боку статевих та сечовивідних органів: поява крові та інших домішок у сечі, утруднення сечовипускання, кровотеча із статевих шляхів, не пов’язані з менструальним циклом.

Ну і як же без незрозумілою раптового болю. Джерело Яндекс картинкиКонечно ж, симптомів може бути набагато більше, але ми представили вам лише основні. Якщо раптом починаєте щось у себе підозрювати – негайно зверніться до фахівця.

Тому що, як ви вже зрозуміли, рак треба починати лікувати на ранніх стадіях, тоді вірогідність лікування стає в рази вище. Будьте здорові!Друзі, бережіть себе і своє здоров’я! На самоізоляції є чим зайнятися – перенесіть всі свої аналізи з паперових довідок мобільний додаток Орнамент.Додаток Ornament оптимізує зберігання результатів медичних аналізів.

Неважливо, де вони проводилися — в приватній чи державній клініці. Тепер ви не повинні зберігати паперові результати особливим чином і ніколи їх не втратите. Адже дані весь час будуть під рукою — в додатку на смартфоні.

 У Ornament не доведеться вводити цифри вручну — достатньо зробити або завантажити готове фото бланка з аналізами або pdf-файл. І в будь-який момент ви зможете легко знайти потрібний документ або конкретний показник. Ornament допомагає стежити за станом здоров’я.
Додаток відстежує динаміку 1 537 біомаркерів, відзначаючи всі відхилення від норми жовтим кольором. Встановіть програму на свій телефон, і ваші аналізи завжди будуть під рукою! Більше не потрібно збирати папірці з поліклініки!

Related posts

Leave a Comment