Спорт та краса

5 Видів Високоінтенсивних Інтервальних Тренувань.

Привіт друже ! Ти на каналі Fit Esquire і сьогодні я розповім вам про п’яти видах високоінтенсивних інтервальних тренувань. Тренування з найвищою інтенсивністю засновані на простому принципі: довести наше тіло до межі – нехай навіть на 10 секунд, але воно буде спалювати калорії ще довго після закінчення тренування.Але з чого ж почати?TABATA.

Всього 4 хвилини – все, що вам потрібно, щоб привести тіло в дію і швидко розтопити жир. Традиційні тренування TABATA складаються із двох вправ: виконуйте перше безперервно з максимальною інтенсивністю протягом 20 секунд, робіть 10-секундну перерву, потім повністю виконуйте вправу друга протягом 20 секунд. Продовжуйте, поки 4 хвилини не закінчаться.

Приклад тренування: 1. Присед зі стрибком 2. Берпи ЕМОМСокращено від «кожну хвилину за хвилиною», це протокол, який підтримує високу інтенсивність і низький рівень спокою, щоб кинути виклик вашій силі відновлення і змусити ваше тіло адаптуватися.

Більшість тренувань складаються з однієї вправи, що виконується для певного числа повторень на початку кожної хвилини, а частина, що залишилася хвилини – ваш час відпочинку. Таким чином, чим швидше ви йдете, тим більше відпочиваєте.Приклад тренування: 1.

Широкі підтягування Повторень – 5 Підходів – 10 2. БерпиПовторений – 10 Підходів – 10 3. Свинг з гирею Повторень – 12 Підходів – 12 4.

Станова тяга Повторень – 3 Підходів – 10 LADDERS (СХОДИ).Кожна тренування складається з двох вправ. Виконайте 1 повтор першого вправи, потім відразу 1 повтор другого вправи, потім відпочиньте протягом 45 секунд.

Виконайте 2 повторення кожної вправи, потім 3, потім 4 і т. Д., Всі до 10 повторень – відпочиваючи протягом 40 секунд між кожною парою.

Після того, як ви завершили 10 з кожного, пройдіть назад вниз по сходах.Приклад тренування: 1а. Подтягивания1b.

Отжимания2а. Підтягування зворотним хватом до підборіддя 2b. Діамантові отжимания3а.

Свинг з гирею 3b. Запрыгивания на коробку COMPLEXES. За іронією долі, складні комплекси включають в себе збір невеликої кількості спорядження і відмова від його використання до тих пір, поки робота не буде закінчена.

Вони перевіряють вашу силу захоплення і силу волі, і активізують ваш метаболізм.Приклад тренування буде складатися з п’яти вправ. Виконайте запропоновану кількість повторень для кожної вправи по черзі, не відпочиваючи, потім відпочиньте протягом 90 секунд і повторіть все це чотири рази.

ПРИКЛАД ТРЕНУВАННЯ:1a. Станова тяга (10 повторень)1б. Тяга до поясу (10 повторень)1c.

Силове взяття штанги на груди (10 повторень)1д. Швунги (10 повторень)1е. Присідання (10 повторень)AMRAP (as many rounds as possible).

«Як можна більше раундів» означає виконання якомога більшої кількості повторень або раундів за відведений час.Скажімо, у вас був цикл із шести вправ, ви можете встановити таймер на 20 хвилин і виконати якомога більше раундів цього циклу.Тренування AMRAP – це ефективний спосіб контролювати свою фізичну форму, тому що ви можете легко перевірити себе на предмет попередніх зусиль.

ПРИКЛАД ТРЕНУВАННЯ:1a. Віджимання (10 повторень)1б. Присідання зі стрибком (10 повторень)1c.

Альпініст (10 повторень)1д. Стрибаючі випади (10 повторень)1е. V скручування (10 повторень)1f.
Берпи (10 повторень)Якщо вам сподобалася стаття, поставте силовий лайк і оформите мужню підписку на мій канал💪🏼Всім добра і анаболізму🙏🏼

Related posts

Leave a Comment