Хвороби

5 ранніх симптомів раку мозку

Великобританские вчені розповіли про деякі симптоми раку мозку, які проявляються на ранніх стадіях хвороби. На них люди часто не звертають уваги, тому стикаються з небезпечними ускладненнями захворювання. На жаль, багато хто ситуації завершуються летальним результатом.

Фахівці нагадали, що лікування онкології дає кращі результати при своєчасної допомоги на ранніх стадіях захворювання.1.Мігрень.

Часті і тривалі головні болі можуть стати одним з перших ознак раку мозку. Хворобливі відчуття в області голови (особливо вранці) в сукупності з млявістю, слабкістю і втратою життєвих сил повинні викликати настороженість.2.

Нудота. Це відбувається з-за того, що пухлина, заважає циркуляції рідини в організмі людини. В результаті людина відчуває постійну нудоту, нерідко трапляються блювотні позиви.

3.Проблеми з пам’яттю. Проблеми з пам’яттю і короткочасну амнезію іноді пов’язують з віком, однак такі проблеми можуть першим вісником біди.

Якщо раніше ви не помічали у себе подібних проблем, запишіться на прийом до фахівця.4.Втрата самоконтролю.

Скрегіт зубами, покусування губ і язика, часті і яскраво виражені судоми, нетримання сечі – все це може бути досить тривожним дзвіночком. Якщо у вас знайшовся один або відразу кілька подібних симптомів, варто звернутися до фахівця за консультацією і пройти обследование5.Проблеми зі слухом і рівновагою.

Це обумовлюється тим, що пухлина може защемляти вушні нерви. В тому числі, можуть бути зачеплені і нерви, які відповідають за рівновагу. Нерідко спостерігаються проблеми з відчуттям себе в просторі.
Ці симптоми можуть вказувати на наявність у вас пухлини головного мозку. Обов’язково запишіться до фахівця, який виключить або підтвердить цей небезпечний діагноз.

Related posts

Leave a Comment