Кохання та відносини

4 етапу чоловічої любові. Як чоловік приймає рішення перейти до серйозних стосунків

Чи знаєте ви, як чоловік відчуває любов у відносинах? Ось чотири етапи, через які чоловік проходить. Для кожного чоловіка нові стосунки з жінкою – це новий виклик. Жінки часто втягуються у відносини негайно і терплять невдачі на початкових етапах знайомства.

Це неправильно! У свою чергу, чоловіки обережно приглядаються до нових відносин, часто досліджують грунт і бояться серйозних зобов’язань. Отже, з психологічної точки зору, вони закохуються трохи по-іншому. Які чотири стадії чоловічої любові?tayniymir.

com4 етапу чоловічої любові:1. УвлечениеИнтерес до жінки – це ключовий елемент на першій і самої гарячої стадії відносин. Те, як ми дивимося в очах партнера, має величезне значення.

Чоловікові особливо нічого не потрібно, для того, щоб з’явилася зацікавленість – лише, щоб поруч була жінка. Коли він бачить її образ, чує голос, їм опановує захопленість – його пронизують три стріли купідона. Перша – це найпотужніша стріла, яка впливає, а саме голос жінки.

Друга – це запах жінки, не просто так придумали духи.Третя – це дотику, які дуже сильно впливають на розум чоловіка, аж до того, що мозок відмовляється працювати. В цей момент чоловік перестає орієнтуватися і захопленість бере верх над ним.

Для цього всього лише потрібно побачити її, почути голос і доторкнутися. Це факт!Підпишіться і ви допоможете у розвитку каналу. Спасибі.

2. Створюється емоційна связьВторой етап – намагається побудувати відносини. Запрошує в цікаві місця, для того, щоб краще зрозуміти жінку, бажаючи відчути, як він себе відчуває, коли разом з нею.

Не тільки для чоловіка, але і для жінки початок відносин – важливий крок у любові.3. ВлюбленностьНачинает цінувати стосунки з жінкою і більш серйозно підходить до її бажань.

Третій етап закоханості включає в себе розумовий процес. Коли він починає аналізувати свої власні почуття і думати про те, чи буде обрана жінка підходящою людиною для тривалих відносин.jv.

ru4. Глибокі отношенияЗавершающий етап – закохується і думає про жінку серйозно. Знаючи плюси і мінуси, а також цінність жінки, він поступово переходить до спільного планування майбутнього, розуміючи, що всерйоз закохатися вже зовсім безпечно.

Читайте також: 6 речей, які роблять цінного жінку в очах чоловіка. Автор – Наталія. ПІДПИСАТИСЯ на канал.
Спасибі за лайки!

Related posts

Leave a Comment