Спорт та краса

4 активних вправи сприяють помітному поліпшенню кровообігу. Тренування для зміцнення серцево-судинної системи.

Судини – це та магістраль по якій кожна клітина нашого організму отримує харчування і кисень. Вони життєво необхідні клітці для нормальної роботи з цієї причини кровообіг є одним з найважливіших процесів.Роки, вік, неправильне харчування, навколишнє середовище та інші фактори призводять до порушень роботи серцево-судинної системи.

Якщо деякі не залежать від нас, такі як навколишнє середовище, якість продуктів і вік, тобто ті, які нам під силу взяти під свій контроль і знизити їх вплив на наше здоров’я.Відсутність фізичних навантажень, неправильний раціон, шкідливі звички і банальна лінь можуть стати головною причиною захворювань серця і судин у віці 35-40 років.Фізичні вправи напевно найкращий спосіб профілактики всіх захворювань серцево-судинної системи.

Ну звичайно правильне, збалансоване харчування і відмова від шкідливих звичок, так само не незначну частину.Сьогодні розповімо про тренування дозволяє в домашніх умовах тренувати серце, покращувати кровообіг, ну і взагалі підтримати тіло в тонусі.Час виконання вправи регулюйте по самопочуттю адже у всіх різна підготовка, ми наводимо середні цифри на які можна спертися.

Розминка Біг на місці з високим підняттям коліна 40 сек потім відпочинок 20 сек і знову біг. Робимо 4 таких повторення і переходимо до гімнастичної частини розминки 3-5 хвилин, після основний блок вправ.1 Віджимання 3х152 Випади в стійці на руках 3х253 Вишагіванія на сходинку 3х304 Присідання 3х25 Реклама партнера:Інтернет магазин натуральних товарів iHerb усе більше набирає популярність в Росії.
Цей магазин за 13 років роботи заробив бездоганну репутацію і в Росії в тому числі.Ділюся з вами актуальними промокодами на товари:RUSSIADAY – 12% до 12.го червня + BBS2949 – 5% (підсумовується з усіма акціями на сайті)RUOFFER500 – знижка 500р для нових користувачів при замовленні від 3500р + BBS2949 – 5%Посилання на сайт: iHerb

Related posts

Leave a Comment