Дача та город

10 справ, які просто необхідно зробити в липні на городі

У липні багато невідкладних справ, які треба встигнути зробити, щоб не залишитися без врожаю. Для городників розпочинається «гаряча пора», і справа не в пекучому сонці. На городі необхідно зробити мінімум 10 справ, без яких городні культури загинуть.

Удобрювати растенияНачинается пора цвітіння і зав’язування огірків, томатів, перцю. Щоб зібрати щедрий урожай, необхідно підживити рослини. В період цвітіння добре підгодувати калійними і фосфорними добривами.

ПоливайтеИюль самий жаркий місяць. Без зрошення, рослини швидко загинуть. Ні про який врожай і мови не може бути, якщо не будете дотримувати режим поливу.

Зберіть зеленьЕсли не зріжете кріп, петрушку, щавель та іншу зелень, то вона переросте, почне жовтіти і засохне. Зібрані прянощі можна висушити, але краще заморозити.Знищуйте вредителейНа картоплі починають з’являтися личинки колорадського жука.

Обробіть насадження, а не те вони з’їдять всю зелену масу. На томатах, огірках, перці, капусті з’являється попелиці, гусениці. Не забувайте стежити за станом рослин.

ВысейтеЕще можна висівати зелень, огірки, навіть картоплю з раннім терміном дозрівання висадіть, якщо хочете їсти молоду картоплю восени.Затените растенияНад томатами, перцем, огірками натягніть затеняющую сітку. Під палючим сонцем овочеві культури будуть менше схильні до сонячних опіків.

Вже з перших днів ви побачите, що кущики, опівдні, не будуть хилити верхівки.Займіться подвязкойТоматы і огірки необхідно підв’язувати до шпалері у міру зростання. Опора дозволяє підтримувати стебла, щоб вони не ламалися під тиском плодів.

Робіть підв’язку хоча б раз на тиждень. Якщо овочі ростуть швидко, то варто приділити більше часу на підв’язування.Видаліть бічні побегиНа томатах, огірках видаліть бічні пагони.

Своєчасне пасинкування дозволяє рослинам набирати сили на формування плодів. Якщо не видаляти бічні пагони, то кущі будуть сильно густі, а плодів буде мало.Зберіть перший урожай липні починається збір врожаю цибулі, часнику, молодих кабачків, огірків, томатів, гороху.

Часник викопайте до середини липня. Цибуля зберіть до кінця місяця. Головне, цибулинні культури добре просушити і очистити від землі.

Якщо цього не зробити, то через пару місяців вони почнуть загнивати.Висійте сидератыНа місці зібраного цибулі, часнику, молодої картоплі висійте сидерати. Вони дозволять ґрунті до наступного року «оздоровитися».

Проредите грядкиЧтобы морква, буряк виросли великими, проредите грядки. Намагайтеся виривати невеликі і незміцнілі кущики. Якщо не зробити цього в липні, то до збору врожаю коренеплоди залишаться такими ж невеликими.

Їм просто не буде вистачати простору для зростання.На городі в липні є чим зайнятися. Крім роботи на городі, зібраний урожай томатів, огірків, кабачків потрібно буде переробити.

Постарайтеся виконувати всі справи вчасно, щоб забезпечити себе і сім’ю необхідною кількістю продовольства на зиму.На своєму каналі я часто ділюся статей на подібну тематику. Якщо вам цікаві мої публікації, підписуйтесь – ПІДПИСАТИСЯ.

Читайте також інші цікаві публікації:Гниють кабачки. Без паніки. Це можна виправити.
Рослини, які є найбільш ефективними в боротьбі з равликами і слимаками на грядкеКак вилікувати листя яблуні від чорних плям

Related posts

Leave a Comment