Дача та город

10 липня. Наш город. Що вдалося, а що ні.

Всіх вітаю на своєму каналі! Сьогодні у нас 10 липня і мені хотілося б показати наш город, що в ньому росте на даний момент. Якщо чесно в цьому сезоні все росте досить непогано. У мене були деякі складнощі з огірками, коли їх нещадно хтось з’їв у фазі двох семидольных листочків.

Було дуже прикро. Я підсаджувала ще раз і знову теж саме сталося. Тільки з третьої спроби мені вдалося і вони пішли в ріст.

Тому огірочки у нас в цьому році пішли трохи пізніше. Фото автораЧто стосується томатів, то тут все досить непогано. Тепличні сорти вже доросли до самого верху теплички.

На них сформувалися плоди, причому хороші.Сорт виноград А ось ці томати у нас выращеные у відкритому грунті. Вони низькорослі.

Фото автораКапуста в цьому році теж непогана. Я її опрацювала від білокрилки і вона пішла в зростання. Я завжди висаджую ранню, среднеспелую, пізню та кольорову.

Ось така у нас капуста. Фото автораПерчик радує в цьому сезоні. З ним взагалі не було ніяких проблем.

Морква вже помаленьку починаємо їсти. Ось яка вона красуня. Фото автораСвеклу я сіяла в два заходи.

Перший раз чомусь не вся зійшла. Тому вона у нас ось така різна. Першу вже можна їсти)))) Фото автораГорох почав плодоносити.

Маленькі стручки вже утворилися на кожному кущику. Фото автораВот така ось гарбуз, поки ще маленька, зростає на картопляному полі. Сподіваємося на хороший урожай.

Хочу в цьому році зробити варення.))) Фото автораКартошка в цьому році повинна вродити непогано. Кущі стоять великі і сильні.

Давайте подивимося нашу зелень. Ось такий салат виріс. Ми його їмо дуже добре.

Фото автораБазилик в цьому році, коли були морози трохи постраждав. Хочу спробувати з ним і меліса заварити чай. Кажуть дуже смачно і корисно.

Перевіримо!!! Фото автораА ось і наша редька. Я її сіяла в другій декаді червня. Наші діти її люблять, кажуть, що вона смаком як редиска)) Після дождяЧесночек теж непоганий.

Яровий я не сажу, тільки зимовий. Фото друга не садила в цьому році кабачки і цибулю. Довелося ,,пожертвувати,, територію для будівництва корівника.

Щоб хлопці під час будівництва могли спокійно пересуватися навколо майбутньої будови. Так що ці культури посадила моя мама. Думаю поділиться урожаєм)))) Ось начебто і все, що я хотіла показати вам на городі.
До нових зустрічей, друзі! Гарних вам врожаїв!!!

Related posts

Leave a Comment